Breaking News
Home / Lajme / Gostivar / Në Sh.F “Përparimi”, në Çegran u mbajt Kuizi i Diturisë organizuar nga arsimtari Imërli Gora

Në Sh.F “Përparimi”, në Çegran u mbajt Kuizi i Diturisë organizuar nga arsimtari Imërli Gora

Çegran, me 3 mars 2016

Në Shkollën Fillore “Përparimi”, në Çegran është mbajtur Kuizi i Diturisë i organizuar nga arsimtari i Matematikës, Imërli Gora në koordinim me kolegët mësimdhënës dhe 3 grupe nxënësish. 

“Të gjithë nxënësit pjesëmarrës në Kuiz morën mirënjohje dhe dhurata në fund. Shkolla publikisht falënderon mësimdhënësin në fjalë për angazhimin dhe uron nxënësit për suksesin e treguar”, theksojnë nga Sh.F “Përparimi”, Çegran.

/Radio Vala

907 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Alumni-t e UEJL-së, yjet e suksesit në botë

Тë mërkurën (10 tetor) rektori i Universiteti të Evropës Juglindore (UEJL), Akad. Prof. Dr. Abdylmenaf …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: