Breaking News
Home / Komunat / Nxënësi Berat Ameti fiton vendin e parë në garat në Shah të Sh.F “Mehmet Deralla”, në Gradec

Nxënësi Berat Ameti fiton vendin e parë në garat në Shah të Sh.F “Mehmet Deralla”, në Gradec

Gradec, me 3 mars 2016

Në Shkollën Fillore “Mehmet Deralla”, në fshatin Gradec, është realizuar gara në shah për nderë të manifestimit të “7 Marsit” – Ditës së mësuesit. 

Si fitues i garave në shah në nivel të gjatë vitit shkollor 2015-2016 vendin e parë e mori nxënësi Berat Ameti nxënësi i klasës VI-3.

/Radio Vala

 832 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Delegacioni qeveritar i kryesuar nga Kryeministri Zaev dhe Zëvendëskryeministri Lika vizituan Tetovën

Tetovë, me 6 Qershor 2017 Delegacioni qeveritar në përbërje me Kryeministrin Zoran Zaev, zv.Kryeministrin Hazbi …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: