Breaking News
Home / Religjion / Myftiu i Tetovës priti në vizitë Myftiun e Gostivarit

Myftiu i Tetovës priti në vizitë Myftiun e Gostivarit

Tetovë, me 5 mars 2016

Me rastin e përfundimit të objektit të renovuar të Myftinisë së Tetovës, Myftiu i Tetovës Prof. Dr. Qani ef. Nesimi, priti në vizitë Myftiun e Gostivarit Hfz. Shaqir ef. Fetahu, me bashkëpunuesit dhe disa nga shoqëruesit e tij. Gjatë vizitës u bisedua për tema me rëndësi të përgjithshme shoqërore. Po ashtu Myftiu i Tetovës, në emër të Myftinise falënderoi Myftiun e Gostivarit për vizitën e bërë dhe për dhuratat e sjellura, si dhe i dëshiroi fat dhe suksese në punët e tij.

/Radio Vala

696 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Muslimanë në kryeqendrën e Zvicrës në Bernë shënuan Festën e Kurban Bajramit

Bernë, me 12 Shtator 2016 Në Xhaminë e re në Bernë të Zvicrës u mbajt …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: