Breaking News
Home / Kulturë / Festa e 8 Marsit ditë dhe datë që duhet të na përkujton mundin dhe sakrificën e Nënës Shqiptare (Foto)

Festa e 8 Marsit ditë dhe datë që duhet të na përkujton mundin dhe sakrificën e Nënës Shqiptare (Foto)

Gostivar, me 8 Mars 2016

Festa Ndërkombëtare e Gruas – 8 Marsi, është datë dhe ditë që duhet të na përkujton mundin dhe sakrificën e Nënës Shqiptare.

Fotografitë e gazetarit dhe fotografit nga Gostivari, Jeton Aliji janë të realizuara në Kompleksin “NËNA SHQIPTARE”, në Zajaz të Kërçovës, të cilën Redaksia e Radio Valës e falënderojmë për dhënien e të drejtës për publikim ekskluziv. 

K.S /Radio Vala

 884 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Pianisti gostivaras Leutrim Aliji vazhdon Studimet në Zvicër, në Universitetin e Arteve në Cyrih

Cyrih, me 7 Shtator 2017 Leutrim Aliji, Pianisti i parë i diplomuar në qytetin e …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: