Breaking News
Home / Komunat / Në Kërçovë do të fillojë me punë fabrika për airbegë

Në Kërçovë do të fillojë me punë fabrika për airbegë

Kërçovë, 9 mars 2016) – Ministri i Ekonomisë, Bekim Neziri sot e vizitoi Zonën zhvillimore teknologjike-industriale në Kërçovë.

Neziri do të flasë gjatë fillimit solemn me punë të Fabrikës për prodhimin e airbegëve për firmat e njohura automobilistike, investim i kompanisë amerikane “Ki Sejfti Sistems”./Radio Vala

 836 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Delegacioni qeveritar i kryesuar nga Kryeministri Zaev dhe Zëvendëskryeministri Lika vizituan Tetovën

Tetovë, me 6 Qershor 2017 Delegacioni qeveritar në përbërje me Kryeministrin Zoran Zaev, zv.Kryeministrin Hazbi …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: