Breaking News
Home / Lajme / Pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe vetëtima

Pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe vetëtima

Shkup, 9 mars 2016 – Në më shumë vende në Maqedoni, veçanërisht në pjesën juglindore dhe lindore të vendit, pasdite pritet mot jostabil me vetëtima dhe shi të rrëmbyeshëm deri në 30 litra në një metër katror, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Reshje të shiut do të ketë edhe gjatë ditës së nesërme, veçanërisht në Maqedoninë Lindore dhe Veriore.

Valë e re e lagësht pritet të shtunën dhe të dielën kur përsëri do të ketë reshje shiu, të cilat vende-vende do të jenë të rrëmbyeshme dhe me vetëtima./Radio Vala

 668 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Bashkëbisedim me Besim Bublicën, Drejtor Sportiv në FC Dardania Basel, Sporti Shqiptar në Zvicër 25

Sporti Shqiptar në Zvicër, bashkëbisedim me Besim Bublicën, Drejtor Sportiv në FC Dardania Basel Autor …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: