Breaking News
Home / Lajme / Gostivar / Java Botërore e zbulimit të hershëm të sëmundjes së syrit

Java Botërore e zbulimit të hershëm të sëmundjes së syrit

Gostivar, me 16 Mars – Klinika Shtetërore e Syve nga Shkupi, në bashkëpunim me Spitalin e Gostivarit dhe Shoqatën e Oftalmologëve të Maqedonisë, në vazhdën e Javës Botërore të zbulimit të hershëm të sëmundjes, organizon matjen e tensionit të syve të enjten në Qendrën e qytetit në Gostivar, duke filluar prej ores 10 deri në ora 13.

 710 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Alumni-t e UEJL-së, yjet e suksesit në botë

Тë mërkurën (10 tetor) rektori i Universiteti të Evropës Juglindore (UEJL), Akad. Prof. Dr. Abdylmenaf …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: