Breaking News
Home / Komunat / Dehari: Me të mbërritur nga vizita në SHBA, mora dy lajme te mira nga Kërçova në fushën e sportit

Dehari: Me të mbërritur nga vizita në SHBA, mora dy lajme te mira nga Kërçova në fushën e sportit

Kërçovë, me 8 Maj 2016
Me të mbërritur nga vizita në SHBA, mora dy lajme te mira nga Kërçova në fushën e sportit.
Fitorja e KF Vëllazërimi me rezultatin e arritur sot, ngelet edhe më tutje në Ligën e Dytë Futbollistike, thotë kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari.

“Aktiviteti më spektakolar dhe historik ka qenë fitorja dhe shpallja e KV Shutovës Kampion në volejboll. Urime për volejbollistët dhe përgëzime për trajnerin Bejtulla Emini për arritjen e rezultateve kulmore. Mundi dhe përpjekjet e përbashkëta maksimale po realizohen me sukses.
Së bashku krenar në fitore dhe suksese të reja. NE MUNDEMI”, përfundon në shkrimin e tij dedikuar sukseseve të klubeve kërçovare, kryetari i Kërçovës, Fatmir Dehari.

/Radio Vala

2,377 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër (6) të ftuar drejtuesit e UKSHFZ-së

Kryetari dhe Nënkryetari i Unioni i Klubeve Shqiptare të Futbollit në Zvicër, Feti Demoli dhe …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: