Breaking News
Home / Lajme / Biletat për finalen e Kupës midis Shkëndisë dhe Rabotniçkit dalin në shitje nga e enjtja

Biletat për finalen e Kupës midis Shkëndisë dhe Rabotniçkit dalin në shitje nga e enjtja

Shkup, me 11 Maj 2016

Biletat në finalen Rabotniçki-Shkëndija do të kushtojnë 100 denarë, ndërsa FFM ka vendosur të hap vetëm tribunat Jugore dhe Veriore. Tifozët tetovar do të jenë të vendosur në blloqet 5 dhe 6.

Biletat dalin në shitje nga dita e nesërme, ndërsa të njejtat do të mund ti siguroni në pikat shitëse të MK Tickets, në City Mall në Shkup, në Fan Shopin e Shkëndijës në Tetovë si dhe në biletarinë e stadiumit ‘Filipi i Dytë’ në Shkup. /Radio Vala

1,599 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër 16 me Samir Idrizin, trajner i FC Albania Zürich

Miq dhe dashamirë të emisionit Sporti Shqiptar në Zvicër, për shkak të përhapjes së virusit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: