Breaking News
Home / Lajme / Në Cyrih të do të mbahet Manifestimi Jubilar “Cërvica e bashkuar 2016 – Traditë 10 vjeçare”

Në Cyrih të do të mbahet Manifestimi Jubilar “Cërvica e bashkuar 2016 – Traditë 10 vjeçare”

Cyrih, me 11 Maj 2016

Në organizim të Shoqatës Humanitare Cërvica me seli në Zvicër, të dielën në Cyrih do të mbahet Manifestimi Jubilar “Cërvica e bashkuar 2016”, transmeton Radio Vala.

“Njoftojmë të gjithë Cërvicasit se Manifestimi Jubilar “Cërvica e bashkuar 2016”, i 10-i me radhë do të mbahet me datë 15.05.2016, ora 12:00 në lokalin Villa Miami në Glattbrugg ZH. Hyrja dhe ushqim falas për të gjithë të pranishmit. Duli dhe Leonida Marjakaj, në mesin tonë do të jenë edhe shumë të ftuar Cërvica”, njoftojnë nga Kryesia e Shoqatës Humanitare Cërvica në Zvicër.

Adresa ku do të mbahet Manifestimi: Villa Miami – Glatthofstrasse 3 – 8152 Glattbrugg – Zürich.

/Radio Vala

2,697 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Petar Velinov nënshkruan me Klubin e Basketbollit “Albes”

Lojtari 24 vjeçar Petar Velinov i cili vitin e kaluar ka qenë basketbollistë I ekipit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: