Breaking News
Home / Lajme / Ministrja Elezi takim me Zv/ministrin e Financave, z.Gëzim Beadini

Ministrja Elezi takim me Zv/ministrin e Financave, z.Gëzim Beadini

Shkup, 12 Maj 2016
Ministrja Shiret Elezi takimi me Zv/ministrin e Financave, z.Gëzim Beadini, me të cilin diskutuan rreth mundësive për rritjen financimit të komunave , për realizimin e programës për zhvillim lokal dhe decentralizim 2015-2020, si dhe realizimin e planeve akcionale që i tangojnë komunat./Radio Vala

1,330 total views, 1 views today

About RV2

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër (6) të ftuar drejtuesit e UKSHFZ-së

Kryetari dhe Nënkryetari i Unioni i Klubeve Shqiptare të Futbollit në Zvicër, Feti Demoli dhe …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: