Breaking News
Home / Lajme / Arnold Gjergjaj ka zhvilluar stërvitjen e fundit publike para luftës me David Hayen

Arnold Gjergjaj ka zhvilluar stërvitjen e fundit publike para luftës me David Hayen

Bazel, me 14 Maj 2016

Boksieri shqiptar, Arnold “The Cobra” Gjergaj ka zhvilluar stërvitjen e fundit para publikut, një javë para duelit të madh të boksit kundër britanikut, David Haye, transmeton Radio Vala.

“Shumë falënderime për të gjithë publikun që ishin sot gjatë stërvitjes në Klubin e Boksit në Bazel, për mbështetjen sponsorët kryesor (Royal Döner, Mister Wong, Papa Joe & spat), mbështetësit, sponsorët dhe tifozët, do të doja të ju falënderoj shumë”, thotë boksieri Arnold Gjergjaj.

“Përshëndetje Angli, përshëndetje Londër, përshëndetje Haye, Ne po vijmë”, është mesazhi i Arnold Gjergjajt.

Mbrëmja e boksit midis Arnold Gjergjajt dhe David Hayes do të zhvillohet me 21 Maj në Londër.

K.S /Radio Vala

14_05_2016_arnold_gjergjaj (1) 14_05_2016_arnold_gjergjaj (2) 14_05_2016_arnold_gjergjaj (3) 14_05_2016_arnold_gjergjaj (4) 14_05_2016_arnold_gjergjaj (5) 14_05_2016_arnold_gjergjaj (6) 14_05_2016_arnold_gjergjaj (7)

1,643 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër (6) të ftuar drejtuesit e UKSHFZ-së

Kryetari dhe Nënkryetari i Unioni i Klubeve Shqiptare të Futbollit në Zvicër, Feti Demoli dhe …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: