Breaking News
Home / Lajme / Gostivar / Të mërkurën shënohet Dita e Komunës së Gostivarit

Të mërkurën shënohet Dita e Komunës së Gostivarit

Gostivar, me 26 Qershor 2016

Të mërkurën me datë 29 Qershor 2016, Komuna e Gostivarit organizon manifestim për shënimin e Ditës së Komunës. Me këtë rast do të shpallet qytetar nderi i Komunës së Gostivarit për vitin 2016.

Organizimi mbahet nën patronazhin e kryetarit të Komunës, z. Nevzat Bejta.

Pjesë e organizimit artistik janë solistët Selami Kolonja dhe Kastriot Tusha.

Manifestimi do të mbahet në Pallatin e Kulturës në Gostivar duke filluar nga ora 18:00.

/Radio Vala

2,207 total views, 3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Angellovski publikoi listën e futbollistëve për ndeshjet me Letoninë dhe Slloveninë

Seleksionuesi i përfaqësueses A të Maqedonisë, Igor Angellovski ka publikuar listën e futbollistëve për dy …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: