Home / Fotografi nga Jeton Aliji / Lumi Radika në një ditë dimri

Lumi Radika në një ditë dimri

Lumi Radika në një ditë dimri. Ndër pasuritë më të bukura natyrore që kemi.
Janar 2016

Fotografitë që i shihni mund t’i porositni edhe ne formë të posterave në formate të ndryshme për shtëpinë tuaj.

Bleni postera duke kontaktuar Jeton Aliji në:
a.jeton@gmail.com ose ne Viber dhe WhatsApp:+4915207621555

https://www.facebook.com/JetonAlijiOfficial/

1,432 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Lini një Përgjigje