Home / Fotografi nga Jeton Aliji / Fshati Debresh i komunës së Gostivarit

Fshati Debresh i komunës së Gostivarit

Fshati Debresh i komunës së Gostivarit.
Shkrepje të Janarit 2016.
Fotografitë që i shihni mund t’i porositni edhe ne formë të posterave në formate të ndryshme për shtëpinë tuaj.

Bleni postera duke kontaktuar Jeton Aliji në:
a.jeton@gmail.com ose ne Viber dhe WhatsApp:+4915207621555

https://www.facebook.com/JetonAlijiOfficial/

 

1,297 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Lini një Përgjigje