Home / Fotografi nga Jeton Aliji / Pamje nga fshati Duf i Malësisë së Rekës

Pamje nga fshati Duf i Malësisë së Rekës

Korrik 2016

Gjelbrim, ajër i pastër dhe natyrë që të qetëson shpirtin.

Fotografitë që i shihni mund t’i porositni edhe ne formë të posterave në formate të ndryshme për shtëpinë tuaj.

Bleni postera duke kontaktuar Jeton Aliji në:
a.jeton@gmail.com ose ne Viber dhe WhatsApp:+4915207621555

https://www.facebook.com/JetonAlijiOfficial/

1,159 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Lini një Përgjigje