Home / Fotografi nga Jeton Aliji / Vardari në një natë vere, kur të gjith flejnë

Vardari në një natë vere, kur të gjith flejnë

Gostivar, Korrik 2016

Vardari në një natë vere, kur të gjith flejnë

Fotografitë që i shihni mund t’i porositni edhe ne formë të posterave në formate të ndryshme për shtëpinë tuaj.

Bleni postera duke kontaktuar Jeton Aliji në:
a.jeton@gmail.com ose ne Viber dhe WhatsApp:+4915207621555

https://www.facebook.com/JetonAlijiOfficial/

911 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Lini një Përgjigje