Breaking News
Home / Lajme / Xhevdet Spahiu bashkëbisedon me mërgatën në Gjermani, të mos lejojmë pak njerëz të na fitojnë

Xhevdet Spahiu bashkëbisedon me mërgatën në Gjermani, të mos lejojmë pak njerëz të na fitojnë

Dortmund, me 7 Dhjetor 2016

Sot kishim nderin bashkë me kandidatin për deputet të Diasporës Xhevdet Spahiu të bashkëbisedojmë me mërgatën tonë!
Vetëm edhe pak ditë kanë mbetur deri te fitorja e madhe e shqiptarëve të rradhitur pas fitimtarëve duke u bërë bashkë vendimtar, të rëndësishëm dhe përcaktuar!!
Të Shtunën me 10 Dhjetor, Ne duhet të dëshmojmë se e Jona nuk bëhet e tyre, mos lejojmë pak njerëz të na fitojnë në Diasporë!!
Dilni Votoni të Shtunën me 10 Dhjetor!
Xhevdet Spahiu Nderim Ibraimi #AliAhmeti 🇦🇱
#Diaspora #Voto3 #BashkëVendosim 🇦🇱

K.S /Radio Vala

1,317 total views, 1 views today

About RV2

Check Also

Petar Velinov nënshkruan me Klubin e Basketbollit “Albes”

Lojtari 24 vjeçar Petar Velinov i cili vitin e kaluar ka qenë basketbollistë I ekipit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: