Home / Lajme / Fillon përsëri me punë RADIO VALA

Fillon përsëri me punë RADIO VALA

Gostivar, me 23 Shkurt 2017

Të nderuar lexues të Radio Valës,

Ju informojmë se pas sugjerimeve të lexuesve, por edhe të dashamirëve dhe miqve tanë, Po rifillojmë Aktivitetin me Radio Valën.

Me respekt,

Ekipi i Radio Valës

 

1,314 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Egzon Maliqaj e bën të ditur datën për ndeshjen e radhës në boksin profesional

Gebenstorf/AG, më 15 Korrik 2018 Me 15-të Shtator 2018, Egzon Maliqaj do ta zhvillon ndeshjen …

Lini një Përgjigje