Home / Lajme / Në Mostar është djegur flamuri i BeH-së

Në Mostar është djegur flamuri i BeH-së

Herët në mëngjes në Mostar është djegur flamuri i Bosnjë e Hercegovinës, që ka qenë në ndërtesën e institucioneve qendrore, njofton Tanjug.

Flamuri është ngritur dje mbi ndërtesën, në të cilën janë të vendosura disa institucione dhe agjenci të pushtetit qendror të Bosnjë e Hercegovinës.

Policia ka kryer ekspertizë në vendin e incidentit. Merren xhirimet nga kamerat e ndërtesave përreth dhe pritet që kryerësit të gjenden shpejtë.

563 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Egzon Maliqaj e bën të ditur datën për ndeshjen e radhës në boksin profesional

Gebenstorf/AG, më 15 Korrik 2018 Me 15-të Shtator 2018, Egzon Maliqaj do ta zhvillon ndeshjen …

Lini një Përgjigje