Home / Lajme / Reali pas dyshes së Monacos

Reali pas dyshes së Monacos

Real Madrid po mendon edhe për sezonin e ardhshëm, ku priten shumë ndryshime në skuadër, largime të mëdha, por edhe afrime.

Kështu, sipas gazetës spanjolle ‘Marca’, Los Blancos janë duke menduar të lëvizin për dy yjet që kanë ndihmuar Monacon të jenë në krye të Ligue 1 dhe ta dërgojnë në të 16-tën e Ligës së Kampionëve këtë sezon.

1,903 total views, 3 views today

About Kasam Selimi

Kasam Selimi është Gazetar Profesionit, i Diplomuar në Universitetin e Tetovës në Degën e Gazetarisë dhe në Institutin e Mediave të Maqedonisë. Është Anëtar i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë SHGM. Gjithashtu është edhe Anëtar i Federatës Ndërkombëtare të Gazetarëve (IFJ). Është i Regjistruar edhe i pranuar si përfaqësues sportiv nga Federata Evropiane e Futbollit UEFA, (F.A.ME) platform. Kasam Selimi është Ideator dhe Themelues i Dritares së parë Informative në gjuhën Shqipe në Gostivar RADIO VALA. Për herë të parë me gazetari ka filluar të merret në vitin 2005 si praktikant në Radio Gostivar, ndërsa nga viti 2007 aktivisht punon si Gazetar.

Check Also

Bejta vizitoi Malësinë e Gostivarit, Njoftoi banorët se është Miratuar Asfaltimi i dy rrugëve Patalisht dhe Tërnovë

Gostivar, me 11 tetor 2017 Vizita e Nevzat Bejtës dhe Ali Ahmetit në Malësinë e …

Lini një Përgjigje