Home / Lajme / Reali pas dyshes së Monacos

Reali pas dyshes së Monacos

Real Madrid po mendon edhe për sezonin e ardhshëm, ku priten shumë ndryshime në skuadër, largime të mëdha, por edhe afrime.

Kështu, sipas gazetës spanjolle ‘Marca’, Los Blancos janë duke menduar të lëvizin për dy yjet që kanë ndihmuar Monacon të jenë në krye të Ligue 1 dhe ta dërgojnë në të 16-tën e Ligës së Kampionëve këtë sezon.

2,044 total views, 0 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Miqësore në kushte dimri midis FC Eagles Aaraut dhe FC Ilirisë së Solothurnit (Video)

Aarau, me 17 Mars 2018 Ekipi i FC Eagles dhe Ilirisë së Solothurnit, të Shtunën …

Lini një Përgjigje