Breaking News
Home / Foto Lajme / Maqedonasit të shqetsuar nga Naim Frashëri, Xhema dhe Mefail Zajazi

Maqedonasit të shqetsuar nga Naim Frashëri, Xhema dhe Mefail Zajazi

Maqedonasit janë shqetsuar nga mundësia e të përmendurit në himnën e Maqedonisë edhe veprimtarët shqipëtar siç janë: Naim Frashëri, Xhema dhe Mefail Zajazi.

2,685 total views, 4 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sonte në Sportin Shqiptar në Zvicër, flet ish futbollisti Milaim Rama

E Hënë, me 23 Dhjetor 2019 Emisionin radhës, të dytin, SPORTI SHQIPTAR NË ZVICËR, do …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: