Home / Lajme / Bejta: Është koha që Kryeparlamentari i Maqedonisë të jetë Shqiptar (Video)

Bejta: Është koha që Kryeparlamentari i Maqedonisë të jetë Shqiptar (Video)

Gostivar, me 27 Shkurt 2017

Bejta paralajmeron formimin e Qeverise
Bejta: Eshte koha qe kryeparlamentari te jete shqiptar, transmeton TV GLOBI.

/RADIO VALA

2,777 total views, 0 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Pesë futbollistë nga Super Liga e Zvicrës të ftuar nga përfaqësuesja e Kosovës

Prishtinë/Cyrih, me 19 Mars 2018 Mbrojtësit Benjamin Kololli (FC Laussane) dhe Alban Pnishi (Grasshopers), dhe …

Lini një Përgjigje