Home / Lajme / Parlamenti Evropiane paraprakisht në dijeni që në Maqedoni do të ketë ndryshim të pushtetit dhe kërkon tranzicion transparent

About Kasam Selimi

Check Also

Miqësore në kushte dimri midis FC Eagles Aaraut dhe FC Ilirisë së Solothurnit (Video)

Aarau, me 17 Mars 2018 Ekipi i FC Eagles dhe Ilirisë së Solothurnit, të Shtunën …

Lini një Përgjigje