Home / Lajme / Shkëndija vëmendjen e kthen ka Kupa (Video)

Shkëndija vëmendjen e kthen ka Kupa (Video)

Tetovë, me 27 Shkurt 2017

Kampionati për ca ditë do të lihet në plan të dytë, pasi Shkëndija në mesjavë ka detyrime në Kupë.

Pas ndeshjes së xhiros së 20-të në LPFM e luajtur të dielën, futbollistët sot në mëngjes të ndarë në dy grupe kanë vazhduar aktivitetet duke kthyer gjithë vëmendjen kah ajo që pason në Kupën e Maqedonisë. Futbollistët që ishin titullar të dielën kishin seancë rekuperuese, ndërsa pjesa tjetër e ekipit u stërvit në teren.

Të mërkurën në Shkup luhet ndeshja e parë e gjysmëfinales së Kupës, kur Shkëndija do të jetë mysafire e Vardarit.

/Radio Vala

1,247 total views, 0 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Pesë futbollistë nga Super Liga e Zvicrës të ftuar nga përfaqësuesja e Kosovës

Prishtinë/Cyrih, me 19 Mars 2018 Mbrojtësit Benjamin Kololli (FC Laussane) dhe Alban Pnishi (Grasshopers), dhe …

Lini një Përgjigje