Home / Lajme / Ka ndërruar jetë Ish-imami, muderizi dhe në Xhaminë e fshatit Balindoll i Ri, H. Jaish ef. Mustafi

About Kasam Selimi

Check Also

Referendumi

Integrimi miq, nuk do të thotë vetëm lehtësi vizash e punësimesh jashtë, por përqafim dhe …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: