Home / Lajme / Osmani: Presidenti Ivanov thelloi krizën politike në vend

Osmani: Presidenti Ivanov thelloi krizën politike në vend

Platfroma shqiptare nuk eshte përpiluar në Tiranë siç tha krytari Ivanov. Atë platfromë e krijuam ne, partitë shqiptare në Maqedoni, deklaroi zëdhënësi I BDI-së Bujar Osmani./RadioVala

627 total views, 0 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Miqësore në kushte dimri midis FC Eagles Aaraut dhe FC Ilirisë së Solothurnit (Video)

Aarau, me 17 Mars 2018 Ekipi i FC Eagles dhe Ilirisë së Solothurnit, të Shtunën …

Lini një Përgjigje