Home / Lajme / “Viz er” vendosi linja ajrore prej Shkupit drejt Maltës, Romës dhe Vaksjos

About Kasam Selimi

Check Also

Alban Pnishi nga Zvicra transferohet në Izrael te Bnei Sakhnin

  Mbrojtësi shqiptar i Kosovës, Alban Pnishi nga kampionati zviceran, Super Liga është transferuar në …

Lini një Përgjigje