Home / Gostivar / Bejta takon drejtuesit e Kompanisë “Nomino Led”

Bejta takon drejtuesit e Kompanisë “Nomino Led”

Gostivar, me 2 Mars 2017

“Sot takova në zyrën time drejtuesit e Kompanisë “Nomino Led”, nga Gostivari, z. Taner Muhaxhiri dhe z. Rexhep Shullani. Dy të rinj shumë ambicioz dhe të frymëzuar për të zgjeruar biznesit e tyre privat”, njofton kryetari i komunës se Gostivarit, Nevzat Bejta, duke theksuar se Gjeneratat e reja janë investimi më i sigurt i një shoqërie.

 

/Radio Vala

668 total views, 0 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Miqësore në kushte dimri midis FC Eagles Aaraut dhe FC Ilirisë së Solothurnit (Video)

Aarau, me 17 Mars 2018 Ekipi i FC Eagles dhe Ilirisë së Solothurnit, të Shtunën …

Lini një Përgjigje