Breaking News
Home / Arsim / 19 Mësimdhënës gostivaras marrin Vendime pune në kohë të pa caktuar

19 Mësimdhënës gostivaras marrin Vendime pune në kohë të pa caktuar

Sot, prej punës së tyre të përkushtuar, 19 mësimdhënës e punonjës në shkolla fillore dhe të mesme merituan transformimin e vendit të punës nga koha e caktuar në kohë të pacaktuar.Në një ceremoni solemne së bashku me drejtorët e shkollave, ndamë vendimet për secilin nga këta misionarë për të ardhmen. Në emër të qytetarëve të Gostivarit, u urova personalisht shëndet, duke i inkurajuar të jenë sa më të kujdesshëm, të duruar dhe të përkushtuar në punën e tyre me të rinjtë e qytetit tonë.Urime dhe suksese! Gostivari ju falenderon.

6,734 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Shtatë Vjet RADIO VALA

Bern/Gostivar, me 10 Prill 2019 Sot mbushen 7 vjet nga themelimi i Dritares Informative www.radiovala.com, …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: