Breaking News
Home / Lajme / Qatip Osmani: Të lumtur për Kualifikimin (Video)

Qatip Osmani: Të lumtur për Kualifikimin (Video)

Helsinki, me 21 Korrik 2017
Kryetrajneri i Shkëndisë së Tetovës, Qatip Osmani është shprehu i kënaqur me Kualifikimin e klubit “Kuq e Zi“, në raundin e tretë të UEFA Europa Ligë.
“Osmani është shfaqur i kënaqur në konferencën për shtyp para mediave finlandeze. Osmani ka uruar futbollistët për arritjen, ndërsa vlerëson se pas pjesës së parë jo aq të mirë, në vazhdim ekipi gjeti ekuilibrin dhe arriti të shfaqet në nivelin e duhur”, thuhet në komunikatën e KF Shkëndisë.
K.Selimi /Radio Vala

1,680 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: