Breaking News
Home / Lajme / Asnjë futbollist shqiptar nuk shënoi gol në javën e parë të Super Ligës së Zvicrës

Asnjë futbollist shqiptar nuk shënoi gol në javën e parë të Super Ligës së Zvicrës

Bernë, me 24 Korrik 2017
Në javën e parë të Super Ligës së Zvicrës, asnjë futbollist shqiptar në klubet ku garon ku ka shënuar gol, shkruajnë Radio Vala dhe Albsport.ch.
Tetë futbollistë shqiptarë luajtën në ekipet e tyre në javën e parë, ndërkaq katër të tjerë edhe pse ishin në ekip, nuk luajtën asnjë minutë.
K.Selimi /Radio Vala /Albsport.ch

1,984 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: