Breaking News
Home / Lajme / Hekuran Kryeziu dhe Dren Feka titullar në ekipin e Luzern-it

Hekuran Kryeziu dhe Dren Feka titullar në ekipin e Luzern-it

Luzern, me 23 Korrik 2017

Dy futbollistët shqiptar të Luzern-it, Hekuran  Kryeziu dhe Dren Feka kanë titullar në ndeshjen e parë kundër Lugano-s, shkruajnë Radio Vala dhe Albsport.ch.

Hekuran Kryeziu gjatë gjithë ndeshjes, ndërsa Dren Feka ka luajtur deri në minutën e 60-të.

Luzern-i fitoi me rezultat 1:0.

K.Selimi /Radio Vala /Albsport.ch
Foto: FC Luzern

1,670 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: