Breaking News
Home / Lajme / Gostivar / Kryetari i Gostivarit, Bejta në vendngjarje për të pa asfaltimin e rrugës Turçan i Madh – Llakavicë

Kryetari i Gostivarit, Bejta në vendngjarje për të pa asfaltimin e rrugës Turçan i Madh – Llakavicë

Gostivar, me 24 Korrik 2017

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka dalë në terren për të parë riasfaltimin e rrugës Turçan i Madh – Llakavicë.
“Mirënjohje punëtorëve që po kujdesen për asfaltimin e rrugës Turçan i madh – Llakavicë. Falënderoj dhe drejtorin e NP Rrugët e Maqedonisë, z. Gajur Kadriu dhe qeverinë e Maqedonisë për mbështetjen e tyre”, shkruan në faqen e tij në Facebook, kryetari Bejta.

1,724 total views, 4 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: