Breaking News
Home / Lajme / FC Albania Cyrih ka filluar me stërvitjet për sezonin 2017/18 (Video)

FC Albania Cyrih ka filluar me stërvitjet për sezonin 2017/18 (Video)

Cyrih, me 26 Korrik 2017
Të Martën në mesditë, klubi futbollistik FC Albania që garon në Ligën e 4-r të Rajonit të Cyrihut ka nisur me stërvitjet për sezonin e ri 2017/18, shkruajnë Radio Vala dhe Albsport.ch.
Për FC Albania Cyrih, sezoni i ri fillon me 20 Gusht, me ndeshjen në shtëpi kundër ekipit FC Italia Zurigo.

K.Selimi /Radio Vala / Albsport.ch

Foto & Video: FC Albania https://www.facebook.com/fcalbania.ch/videos/1591514847585936/

324 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Ajeti e shënon golin e 7-të, Kololli e regjistron asistin e 4-t

E Diel, me 2 Dhjetor 2018 Albian Ajeti e ka shënuar edhe golin e radhës …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: