Breaking News
Home / Lajme / FC Albania Cyrih ka filluar me stërvitjet për sezonin 2017/18 (Video)

FC Albania Cyrih ka filluar me stërvitjet për sezonin 2017/18 (Video)

Cyrih, me 26 Korrik 2017
Të Martën në mesditë, klubi futbollistik FC Albania që garon në Ligën e 4-r të Rajonit të Cyrihut ka nisur me stërvitjet për sezonin e ri 2017/18, shkruajnë Radio Vala dhe Albsport.ch.
Për FC Albania Cyrih, sezoni i ri fillon me 20 Gusht, me ndeshjen në shtëpi kundër ekipit FC Italia Zurigo.

K.Selimi /Radio Vala / Albsport.ch

Foto & Video: FC Albania https://www.facebook.com/fcalbania.ch/videos/1591514847585936/

283 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: