Breaking News
Home / Lajme / Në Challenge League – Liga e 2-të e Zvicrës më së shumti futbollist Shqiptar ka te FC Will-i

Në Challenge League – Liga e 2-të e Zvicrës më së shumti futbollist Shqiptar ka te FC Will-i

Wil, me 27 Korrik 2017
Pas FC Grasshopper-it në Super Ligën e Zvicrës, është FC Will-i ekip që ka më së shumi futbollistë shqiptarë në Challenge League – Liga e 2-të e Zvicrës, transmetojnë Radio Vala dhe Albsport.ch.
Prej numrit të përgjithshëm 28, gjashtë futbollistë Shqiptar janë ekipin e FC Will-it.
K.Selmi /Radio Vala /Albsport.ch

1,137 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: