Home / Lajme / Bekim Zogaj sonte Gjyqtar Anësor në sfidën Chiasso – XAMAX Neuchatel

Bekim Zogaj sonte Gjyqtar Anësor në sfidën Chiasso – XAMAX Neuchatel

Kiaso, me 28 Korrik 2017

Referi i vetëm shqiptar në Super Ligën e Zvicrës, Bekim Zogaj sonte do të jetë Gjyqtar Anësor në ndeshjen e javës së dytë të Challenge League, midis FC Chiasso dhe FC XAMAX Neuchatel, transmetojnë Radio Vala dhe Albsport.ch.

Gjytar kryesor do të jetë, Alessandro Dudic, ndërsa ndihmës Bekim Zogaj , Silvan Sele dhe Simona Ghisletta.

Ndeshja fillon në ora 20:00.

K.S /Radio Vala /Albsport
ch

1,195 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Me 24 Qershor në Bazel të Zvicrës do të mbahet Kupa e Unionit në Futboll

Basel, më 13 Qershor 2018 Të dielën e ardhshme, më 24 Qershor 2018, në qytetin …

Lini një Përgjigje