Breaking News
Home / Lajme / Bekim Zogaj sonte Gjyqtar Anësor në sfidën Chiasso – XAMAX Neuchatel

Bekim Zogaj sonte Gjyqtar Anësor në sfidën Chiasso – XAMAX Neuchatel

Kiaso, me 28 Korrik 2017

Referi i vetëm shqiptar në Super Ligën e Zvicrës, Bekim Zogaj sonte do të jetë Gjyqtar Anësor në ndeshjen e javës së dytë të Challenge League, midis FC Chiasso dhe FC XAMAX Neuchatel, transmetojnë Radio Vala dhe Albsport.ch.

Gjytar kryesor do të jetë, Alessandro Dudic, ndërsa ndihmës Bekim Zogaj , Silvan Sele dhe Simona Ghisletta.

Ndeshja fillon në ora 20:00.

K.S /Radio Vala /Albsport
ch

1,253 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: