Breaking News
Home / Lajme / UEFA Akrediton, Radio Valën me Gazetarin Kasam Selimi, për Finalen, Manchester United – Real Madrid (Video)

UEFA Akrediton, Radio Valën me Gazetarin Kasam Selimi, për Finalen, Manchester United – Real Madrid (Video)

Bernë, me 2 Gusht 2017
UEFA  Konfrimon dhe jep Akredim për Gazetarin e Dritares Informative RADIO VALA për të përcjellë ndeshjen Finale të Super Kupës midis Manchester United dhe Real Madrid me 8 Gusht 2017, në Shkup.
 
Për më tepër, Ndiqeni Video mesazhin e Gazetarit/Korrespodentit të Radio Valës nga Zvicra, Kasam Selimit.

#RADIOVALA_UEFA_SUPER_SHKUP_SKOPJE_2017

326 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: