Home / Lajme / Momenti i Shpalosjes së Flamurit të madh Kombëtar Shqiptar në ndeshjen Milan – Shkëndija (Video)

Momenti i Shpalosjes së Flamurit të madh Kombëtar Shqiptar në ndeshjen Milan – Shkëndija (Video)

Milano, me 17 Gusht 2017

Grupi i Tifozëve Ballistët, kanë shpalosur një Flamur të madh Kombëtar Shqiptar, në ndeshjen e PlayOff-it të Europa Ligë, midis AC Milan dhe KF Shkëndija.

1,271 total views, 3 views today

About Kasam Selimi

Kasam Selimi është Gazetar Profesional, i Diplomuar në Universitetin e Tetovës në Degën e Gazetarisë dhe në Institutin e Mediave të Maqedonisë.

Është Anëtar i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë SHGM. Gjithashtu është edhe Anëtar i Federatës Ndërkombëtare të Gazetarëve (IFJ).
Është i Regjistruar edhe i pranuar si përfaqësues sportiv nga Federata Evropiane e Futbollit UEFA, (F.A.ME) platform.

Kasam Selimi është Ideator dhe Themelues i Dritares së parë Informative në gjuhën Shqipe në Gostivar RADIO VALA dhe Faqes së Parë Sportive Shqiptare në Zvicër, ALBSPOR.CH

Check Also

Kololli kthehet nga lëndimi dhe bën gol (Video)

Lozanë, me 19 Nëntor 2017 Mbrojtësi i FC Lausanne-Sportit, Benjamin Kololli është rikthyer në ekip …

Lini një Përgjigje