Home / Komunat / Femi Jonuzi, Kandidat i BDI-së për Komunën e Studeniçanit

Femi Jonuzi, Kandidat i BDI-së për Komunën e Studeniçanit

Studeniçan, me 2 Shtator 2017

Vendimin e Degës së BDI-së për Kandidim të Femi Jonuzit, për Kryetar të Komunës së Studençanit, e ka përkruar edhe Kryesia e Bashkimit Demokratik për Integrim, transmeton Radio Vala.

1,699 total views, 3 views today

About Kasam Selimi

Kasam Selimi është Gazetar Profesional, i Diplomuar në Universitetin e Tetovës në Degën e Gazetarisë dhe në Institutin e Mediave të Maqedonisë.

Është Anëtar i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë SHGM. Gjithashtu është edhe Anëtar i Federatës Ndërkombëtare të Gazetarëve (IFJ).
Është i Regjistruar edhe i pranuar si përfaqësues sportiv nga Federata Evropiane e Futbollit UEFA, (F.A.ME) platform.

Kasam Selimi është Ideator dhe Themelues i Dritares së parë Informative në gjuhën Shqipe në Gostivar RADIO VALA dhe Faqes së Parë Sportive Shqiptare në Zvicër, ALBSPOR.CH

Check Also

Video Paralajmëruese për ndeshjen Zvicër – Shqipëri, femrat (Video)

Biel/Bienne, me 21 Nëntor 2017 Të Martën e ardhshme, me 28 Nëntor 2017, në Stadiumin …

Lini një Përgjigje