Home / Lajme / KF Gostivari regjistron fitoren e dytë, Ilirid Ademi realizon dy gola (Video)

KF Gostivari regjistron fitoren e dytë, Ilirid Ademi realizon dy gola (Video)

Gostivar, me 9 Shtator 2017
KF Gostivari ka regjistruar fitoren e dytë në Ligën e Dytë – Grupi Perëndim. Ekipi i trajnerit Mensur Jakupi edhe në këtë takim ishte efikas, me katër gola të shënuar. Dy prej katër golave i shënoi Ilirid Ademi, i cili edhe këtë sezon si duket po ec në rrugën për të qenë golashënuesi kryesor i ekipit. Dy golat tjerë, për KF Gostivarin i shënuan Boban Mariç dhe Slavçe Velkovski.
Foto & Video: TV Globi

3,078 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Zvicra merr barazim ndaj Brazilit, Shaqiri asistoi

Rostov/Rusi, më 17 Qershor 2018 Zvicra ka bërë një nisjes të mirë në kampionatin Botëror, …

Lini një Përgjigje