Breaking News
Home / Foto Lajme / Foto nga ndeshja FC Kosova Cyrih – FC Rapperswil-Jona

Foto nga ndeshja FC Kosova Cyrih – FC Rapperswil-Jona

Cyrih, me 16 Shtator 2017

Po Ju sjellim disa fotografi të bëra nga Gazetari i Radio Valës dhe Albsport.ch, Kasam Selimi, nga ndeshja e Kupës së Zvicrës, midis FC Kosova dhe FC Rapperswil-Jona.

4,693 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sonte në Sportin Shqiptar në Zvicër, flet ish futbollisti Milaim Rama

E Hënë, me 23 Dhjetor 2019 Emisionin radhës, të dytin, SPORTI SHQIPTAR NË ZVICËR, do …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: