Breaking News
Home / Foto Lajme / Nga Tribuna, ndeshja FC Kosova Cyrih – FC Rapperswil-Jona (Foto)

Nga Tribuna, ndeshja FC Kosova Cyrih – FC Rapperswil-Jona (Foto)

Cyrih, me 16 Shtator 2017
Po Ju sjellim disa fotografi të bëra nga Gazetari i Radio Valës dhe Albsport.ch, Kasam Selimi, nga Tribuna e Stadiumit Untoground, nga ndeshja e Kupës së Zvicrës, midis FC Kosova dhe FC Rapperswil-Jona. Këtë takim e ndoqën rreth 1000 dashamirë të futbollit.

5,622 total views, 3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sonte në Sportin Shqiptar në Zvicër, flet ish futbollisti Milaim Rama

E Hënë, me 23 Dhjetor 2019 Emisionin radhës, të dytin, SPORTI SHQIPTAR NË ZVICËR, do …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: