Breaking News
Home / Lajme / Dardan Maksutaj edhe dy gola në llogarinë e Futsal Minervas

Dardan Maksutaj edhe dy gola në llogarinë e Futsal Minervas

Fribourg, me 7 Janar 2018

Futsal Team Fribourg Old Fox është mundur nga Futsal Minerva me rezultat 0 : 11, ku luajnë edhe dy futbollistët shqiptarë, Dardan Maksutaj dhe Durim Racaj.

Dardan Maksutaj kanë shënuar dy gola për kryeqytetasit, në minutën e 9 dhe 40-të. Me dy golat e fundit, Maksutaj ka shkuar në 12 gola të shënuara në sezonin vijues.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

 5,891 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: