Breaking News
Home / Lajme / Naser Aliji testohet nga Grasshopper Club Zürich

Naser Aliji testohet nga Grasshopper Club Zürich

Cyrih, me 11 Janar 2018

Mbrojetësi i krahut të Majtë, Naser Aliji do të testohet nga klubi zviceran i Super Ligës, FC Grasshopper Club Zürich, njofton SFL, përcjellin RadioVala dhe Albsport.Ch.

Njëzet e katër vjeçari nga Kumanova nga muaji Gusht i vitit 2017 nuk ka Kontratë me asnjë klub. Për herë të fundit Naser Aliji luajti në Kaiserslautern në Gjermani.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

Foto: Facebook

1,889 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Petar Velinov nënshkruan me Klubin e Basketbollit “Albes”

Lojtari 24 vjeçar Petar Velinov i cili vitin e kaluar ka qenë basketbollistë I ekipit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: