Breaking News
Home / Lajme / Naser Aliji testohet nga Grasshopper Club Zürich

Naser Aliji testohet nga Grasshopper Club Zürich

Cyrih, me 11 Janar 2018

Mbrojetësi i krahut të Majtë, Naser Aliji do të testohet nga klubi zviceran i Super Ligës, FC Grasshopper Club Zürich, njofton SFL, përcjellin RadioVala dhe Albsport.Ch.

Njëzet e katër vjeçari nga Kumanova nga muaji Gusht i vitit 2017 nuk ka Kontratë me asnjë klub. Për herë të fundit Naser Aliji luajti në Kaiserslautern në Gjermani.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

Foto: Facebook

 2,108 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: