Breaking News
Home / Lajme / Talenti shqiptar i FC Biel/Biennit, Auron Murtaj (Video)

Talenti shqiptar i FC Biel/Biennit, Auron Murtaj (Video)

Auron Murtaj

01.01.2008 ( 10 Vjet )

Madhësia: 1.45m

Klubi aktual : FC Biel / Bienne Academy U-11

Pozicioni : Sulmues

Pikat e forta: I fort fizikisht, pasion dhe vullnet, shpejtësi, teknik, maksimum në loje, i fortë me Top, goditje të fortë.

Auron Murtaj ka një Talent të jashtëzakonshëm, në sezonin 2016/17 ka qenë golashënuesi më i mirë në ekipin U-11, me 28 gola.

 

Videon e përgatiti:

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

Ditëlindja:

5,349 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Petar Velinov nënshkruan me Klubin e Basketbollit “Albes”

Lojtari 24 vjeçar Petar Velinov i cili vitin e kaluar ka qenë basketbollistë I ekipit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: