Breaking News
Home / Lajme / FC Dardania e Baselit përgatitet në Qipro për sezonin pranveror

FC Dardania e Baselit përgatitet në Qipro për sezonin pranveror

Qipro, me 25 Shkurt 2018

Për tu përgatitur sa më mirë për fillimin e sezonit pranveror, ekipi i Dardanisë së Baselit, nga dita e djeshme stërvitet në Aeneas Resort, në Ayia Napa të Qipros, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

“Ekipi do qëndroje një javë në Qipro. Janë paraparë të zhvillohen tre ndeshje kontrolluese”, tha Spiko Presidenti i FC Dardanisë, në prononcimin për RadioVala dhe Albsport.ch.

Sezoni pranveror për FC Dardaninë fillon me 17 Mars, me ndeshjen ndaj FC Laufenit.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

 

2,511 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Në miqësoren Gjermani –Rusi drejtësinë do ta ndaj gjyqtari shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj

  E Hënë, me 12 Nëntor 2018 Gjyqtari anësor më i mirë shqiptar në Zvicër, …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: