Breaking News
Home / Lajme / Lika mungon sonte ndaj FC Lausannes

Lika mungon sonte ndaj FC Lausannes

Cyrih, me 3 Mars 2018

Mesfushori i Grashoppersit, Bujar Lika do të mungoje sonte në ndeshjen e kampionatit kundër FC Lausannes, për shkak të kartonëve, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Prej ardhjes nga klubin nga Cyrihu, Bujar Lika ka qenë titullar në formacion te ekipi i Murat Yakinit.

Ndeshja midis Grasshoppersit dhe Lausannes fillon në ora 19:00.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

2,726 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: