Home / Lajme / Sezoni pranveror nisi me fitore për Gostivarin

Sezoni pranveror nisi me fitore për Gostivarin

Kërçovë, me 5 Mars 2018

Goli i Florent Osmanit ka mjaftuar që Gostivari të fiton tre pikët e para në fillim të sezonit pranveror në ligën e dytë Perëndimore të Maqedonisë në Futboll.

Gostivari e mundi Vëllazërimin e Kërçovës me rezultat 0:1.

@K.S @RadioVala

986 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Elezi: Mjete te reja prej 6,5 milion euro për komunat për infrastrukturë dhe kopshte

Komunat do të mund të aplikojnë për 6,5 milion euro për projekte kapitale përmes Projektit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: