Breaking News
Home / Lajme / Sezoni pranveror nisi me fitore për Gostivarin

Sezoni pranveror nisi me fitore për Gostivarin

Kërçovë, me 5 Mars 2018

Goli i Florent Osmanit ka mjaftuar që Gostivari të fiton tre pikët e para në fillim të sezonit pranveror në ligën e dytë Perëndimore të Maqedonisë në Futboll.

Gostivari e mundi Vëllazërimin e Kërçovës me rezultat 0:1.

@K.S @RadioVala

1,077 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Juniorët C të FC Prishtinës së Bern-it të dytët në “Bachmann Cup 2019”, pa humbje dhe pa asnjë gol të pranuar

E Diel, me 13 Janar 2019 Ekipi i Juniorëve C të FC Prishtinës së Bernit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: