Home / Lajme / “Kimbo” gati për ndeshjen e ditës së Shtunë (Video)

“Kimbo” gati për ndeshjen e ditës së Shtunë (Video)

Luzern, me 6 Mars 2018

Katër ditë para ndeshje për titullin ISKA SM kundër serbit Branko Kojic, Kik Boksieri Sazan Memedi Kimbo shprehet i gatshëm për këtë luftë, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Ndeshja do të luhet më qytetin e Luzernit, me 10 Mars 2018

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

4,129 total views, 0 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Kupa e Zvicrës, mundësi për triumf edhe për pesë futbollistët shqiptarë të FC Zürichut

Cyrih, më 23 Maj 2018 Të dielën më 27 Maj 2018, në Stad de Suisse …

Lini një Përgjigje